Сабащук Н. Я. Діагностичні методи ідентифікації інтелектуальної готовності дітей до школи

Відповісти
Oksana
ПовідомленьCOLON 419
З нами зCOLON Чет травня 05, 2016 1:39 pm

Сабащук Н. Я. Діагностичні методи ідентифікації інтелектуальної готовності дітей до школи

Повідомлення Oksana » Чет березня 23, 2017 5:02 pm

Увага! В межах даної вітки відбувається обговорення тільки даної доповіді.
Перегляд доповіді

Мартиненко
ПовідомленьCOLON 56
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:41 pm

Re: Сабащук Н. Я. Діагностичні методи ідентифікації інтелектуальної готовності дітей до школи

Повідомлення Мартиненко » П'ят березня 24, 2017 12:45 pm

Миколаєнко М.О. Педагогічний інститут.
Корисна стаття для вчителів і батьків.
Діагностування готовності дітей до школи, і взагалі педагагогічна діагностика, набули широкої поширеності.
Дякую, що представили методи для діагностування інтелектуальної готовності дітей до школи!

Кіровоград
ПовідомленьCOLON 135
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:38 pm

Re: Сабащук Н. Я. Діагностичні методи ідентифікації інтелектуальної готовності дітей до школи

Повідомлення Кіровоград » Пон березня 27, 2017 9:09 am

Стаття написана дуже доступно, автор перед собою ставить досить багато запитань, на які відразу ж відповідає. Мене зацікавив інтелектуальний розвиток молодших школярів та їх готовність до школи. Автор наводить деякі методики, щодо діагностики та розвитку інтелектуального розвитку дошкільників. Серед запропонованих методик найбільш зацікавив метод «Діагностична бесіда».

Кіровоград
ПовідомленьCOLON 135
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:38 pm

Повідомлення Кіровоград » Пон березня 27, 2017 9:13 am

У наш час тема даної статті є актуальною. Ми звернули увагу на те, що у статті наявні не лише теоретичні відомості, а й практичні методики, які допоможуть перевірити рівень інтелектуального розвитку дітей перед вступом до школи. Ми вважаємо, що стаття принесе користь вчителям, вихователям, батькам дітей, що готуються вступати до школи, тому що з неї можна чітко зрозуміти, що найважливішим перед вступом дитини до школи є не кількість засвоєних дитиною знань, а рівень розвитку інтелектуальних можливостей дитини.
Самодіна Юлія

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 0 і 0 гостей