Вимоги до оформлення матеріалів

Правила обговорення
Відповісти
vvn
Адміністратор сайту
ПовідомленьCOLON 89
З нами зCOLON Пон березня 17, 2014 11:34 am

Вимоги до оформлення матеріалів

Повідомлення vvn » Пон лютого 08, 2016 10:38 am

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: http://conference.pu.if.ua.

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів, який через 20 днів після закінчення роботи конференції буде представлено в PDF-форматі за вищезазначеною адресою.

Робочі мови конференції – українська, англійська, білоруська, болгарська, польська, російська.

Останній термін надсилання статей ¬– 30 квітня 2016 р.

Оргкомітет приймає статті об’ємом від 5 до 7 сторінок набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docx. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм.

Наукові статті надсилаються на електронну адресу: Petro_koval@mail.ru (тема повідомлення: стаття на конференцію (прізвище автора)). Після відправлення статті на вказану адресу автор протягом одного робочого дня отримує відповідне підтвердження від оргкомітету конференції.

Для викладачів без вченої ступені та звання, аспірантів необхідно подати рецензію доктора, кандидата наук, керівника.

Для участі в конференції та розміщенні статті в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 75 грн. (в оргвнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстка збірника).

Якщо об’єм статті перевищує 7 сторінок, тоді стаття може бути опублікована у фаховому виданні з педагогічних наук «Гірська школа українських карпат», оплата відповідно 35 грн. за одну сторінку. Пересилка збірника здійснюється самооплатою згідно розцінок «Нової пошти». Умови оформлення статті подаються окремим файлом.

Кошти перераховуються на картку Приватбанк № 5168 7572 5593 1901 (одержувач – Коваль Петро Миколайович; призначення платежу – поповнення рахунку Сергієнка чи….?). Термін фахового видання – жовтень 2016р.

Після здійснення проплати обов’язково зробіть підтвердження, надіславши фото – чи сканкопію квитанції на вказану електронну адресу або sms-повідомлення на номер 050 76 83 679 (із зазначенням прізвища учасника конференції).

Увага! Відповідальність за достовірність і науковість матеріалів статті несе автор!

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ
Перший рядок – назва секції (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по лівому краю).
Другий рядок – ім’я та прізвище автора (жирний курсив, вирівнювання по правому краю).
Третій рядок – назва міста (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю, вказується в дужках).
Четвертий рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).
Далі йде текст статті, вирівняний по ширині сторінки (абзац – 0,75см.).
Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [1, c. 111], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер(и) сторінки(ок).
Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до ваківських вимог бібліографічного опису.
Адреса оргкомітету: «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Педагогічний інститут, кафедра мистецьких дисциплін початкової освіти, каб. 301 вул. С. Бандери 1, м. Івано-Франківськ.
Координатор інтернет конференції – Коваль П.М. телефон – 050 76 83 679.

Зразок оформлення

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гостей