Вимоги до оформлення матеріалів

Правила обговорення
Відповісти
vvn
Адміністратор сайту
ПовідомленьCOLON 89
З нами зCOLON Пон березня 17, 2014 11:34 am

Вимоги до оформлення матеріалів

Повідомлення vvn » Чет грудня 03, 2015 3:37 pm

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів, який через 20 днів після закінчення роботи конференції буде представлено в PDF-форматі на головній сторінці конференції за адресою: http://conference.pu.if.ua.

Авторам статей оргкомітет надішле електронний збірник та електронні сертифікати учасників конференції. Кожен додатковий сертифікат (за умови, що авторів статті декілька) оплачується окремо (вартість ‒ 5 грн.).

Робочі мови конференції – українська, англійська, польська, російська.

Останній термін подачі статей – 10 лютого 2016 р. (включно).

Загальний обсяг однієї публікації до 5 сторінок (якщо об’єм наукової статті перевищує 5 сторінок, тоді вартість кожної наступної (повної-неповної) сторінки становить 10 грн.).

Умови участі:
Заповнити та надіслати заявку на участь у конференції за зразком та доповідь, оформлену відповідно до вимог на адреси vira1959@i.ua або natalii58@ukr.net.

Оргкомітет приймає статті об’ємом 5 сторінок набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм.

Після відправлення статті на вказану адресу автор протягом двох робочих днів отримує відповідне підтвердження від оргкомітету конференції.
Для участі в конференції та розміщення статті в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 90 грн. (в оргвнесок входить оплата за верстку збірника, редагування текстів, розміщення збірника на сайті, сертифікат).

Кошти перераховуються на адресу: 76018 м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57. ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». Загальний відділ (одержувач – Джус Оксана Володимирівна; призначення платежу – оргвнесок за участь у конференції).

Увага! Після здійснення проплати оргвнеску обов’язково зробити підтвердження, надіславши фото- чи сканкопію квитанції на зазначену електронну адресу (dzhus1@ukr.net).
Адреса оргкомітету конференції: 76018, Івано-Франківськ, вул. С.Бандери, 1, Педагогічний інститут, кім. 510.

Координатори інтернет-конференції – Єгорова Інга В’ячеславівна (контактний телефон: 066 388 86 36), Стражнікова Інна Василівна (контактний телефон: 097 879 09 29).

Назви надісланих документів повинні відповідати прізвищу автора публікації («Шевченко_Заявка», «Шевченко_Стаття», «Шевченко_Оплата»).
Відповідальність за зміст та достовірність інформації (статей та тез доповідей) несуть автори. Для аспірантів і студентів обов’язково представити рецензію наукового керівника.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами координаторів або на e-mail редакції (vira1959@i.ua або natalii58@ukr.net).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Перший рядок – назва секції (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).
Другий рядок – ім’я та прізвище автора (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю).
Третій рядок – назва міста (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю, вказується в дужках).
Четвертий рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).
Далі йде текст статті, вирівняний по ширині сторінки (абзац ‒ 1 см).
Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [5, с. 27], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.
Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гостей