Інформаційне повідомлення

Відповісти
webmaster
ПовідомленьCOLON 18
З нами зCOLON Пон грудня 11, 2017 11:41 am

Інформаційне повідомлення

Повідомлення webmaster » Пон лютого 11, 2019 5:01 pm

Шановні науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі, ад’юнкти, юристи-практики – судді, адвокати, юрисконсульти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Договір як універсальна форма правового регулювання», яка відбудеться 1-5 квітня 2019 року на базі навчально-наукового юридичного інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника».

У межах конференції планується робота за такими тематичними напрямами:
1. Теоретичні засади договірного регулювання.
2. Особливості правового регулювання окремих договірних конструкцій.
3. Договірні зобов'язання за участю споживачів.
4. Концепція цивільно-правового договору в інших галузях права.

Офіційні мови конференції: українська, англійська та російська.

Форма проведення інтернет-конференції: заочна (дистанційна).

Надіслані Вами тези будуть розміщені на сайті https://conference.pu.if.ua/forum/viewforum.php?f=213 за відповідними тематичними напрямами та стануть доступними для ознайомлення і обговорення кожному учаснику у перший день роботи інтернет-конференції.
За результатами конференції тези будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції, який буде надіслано на зазначену у заявці поштову адресу до 1 травня 2019р.

Тези друкуються в авторській редакції. Відповідальність за науковий зміст і якість поданих матеріалів несуть автори. У разі подання автором матеріалів у більшому обсязі, оргкомітет може пропонувати розмістити подані матеріали у міжнародному науковому журналі «Право і суспільство» навчально-наукового юридичного інституту.
Для участі у конференції необхідно до 18 березня 2019 року надіслати на електронну адресу оргкомітету law.conference@i.ua:
• заявку на участь у конференції;
• тези доповіді;
• відскановану копію квитанції про сплату витрат, пов’язаних із публікацією тез.

Назва надісланих файлів має включати в себе прізвище автора (Наприклад: Гришко_Заявка, Гришко_Тези, Гришко_Квитанція).

Розмір організаційного внеску за публікацію тез у збірнику складає 200 грн. Переказ грошей здійснюється на картковий рахунок у ПриватБанку, номер 5168 7573 4491 7119 на ім’я Гришко Уляни Петрівни. Обов’язково у квитанції зазначається призначення платежу: за публікацію тез - прізвище, ім’я, по батькові.

Контактна інформація оргкомітету:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 44а, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», навчально-науковий юридичний інститут, кафедра цивільного права.
e-mail: law.conference@i.ua
Гейнц Руслана Миколаївна, тел.097-4678755
Гришко Уляна Петрівна, тел. 066-6372357
Олійник Оксана Степанівна, тел.066-1563610

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гостей