Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:40 pm

Re: Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 7:32 pm

Мартиненко написавCOLONДобрий день, Яно!
Як ви вважаєте чи доцільно буде використовувати комп'ютер на постійній основі під час навчання дітей української мови (ігри, казки, фрагмент заняття)?
студентка Педагогічного інституту Миронова Тетяна
Матюшинець Яна, Київський університет імені Бориса Грінченка:
Дякую за запитання. Я вважаю що доцільним буде використання лише елементів Smart-технологій під час навчання дітей української мови, адже під час занять з української мови необхідне вправляння, якого буде недостатньо під час використання Smart-технологій.

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39

Re: Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 7:47 pm

Іванюк написавCOLONПривіт, Яно !
Я пишу свою магістерську роботу на тему Культурно -гігієнічні навички дітей молодшого віку із засобами театралізованої діяльності.
Чи є в тебе як організовувати театралізовану діяльність з дітками молодшого дошкільного віку.
Глибовець Галина
Студентка-магістранка Київського університету Бориса Грінченка
Дякую за запитання. Що я можу порадити з використанням Smart-технологій? Це створення вихователем мультфільмів чи відеофрагментів на тему культурно-гігієнічних навичок напр. "Миємо ручки", "Водичка, водичка умий моє личко" і т.д. Показ фрагментів які відповідають віку дітей вже існуючих мультфільмів напр. "Мийдодір". Це у дітей молодшого дошкільного віку буде стимулювати наслідування, яке може перерости у театралізовану гру. Під керівництвом вихователя дошкільники можуть навчити ляльок як правильно мити ручки, вмивати личко, тим самим закріплювати і удосконалювати власні навички.

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 7:53 pm

Мартиненко написавCOLONДоброго дня, шановна магістранко!
Дослідивши вашу роботу в мене виникло питання чи можна поєднати смарт технології щодо ознайомлення дітей з гумористичними творами?
студентка педагогічного інституту Уніченко Світлана
Дякую Світлано, за запитання. На мою думку Smart-технології можна поєднати з ознайомленням дітей з гумористичними творами. Дітям з цією метою можна використовувати аудіо записи гуморесок, із ілюстраційним супроводом, який буде демонструватися на Smart-дошці.

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 7:58 pm

Іванюк написавCOLONДоброго ранку! Голота Наталія Миколаївна, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Представлена проблема є надзвичайно актуальною. Саме у просторі розвивального середовища відбувається пізнання дитиною навколишнього світу, взаємодія з педагогом. Безперечно цікавим є збагачення технологічного забезпечення розвивального середовища сучасного ДНЗ SMART-технологіями. Такий підхід не тільки сприятиме урізноманітненню навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку, але й творчому зростанню педагога.
Шановна Наталіє Миколаївно, дякую за позитивний відгук. Не можу з вами не погодитися щодо важливості наповнення розвивального середовища як традиційними так і сучасними технологіями, зокрема Smart.

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гостей