Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Oksana
ПовідомленьCOLON 529
З нами зCOLON Чет травня 05, 2016 1:39 pm

Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Повідомлення Oksana » Суб травня 07, 2016 10:19 am

Увага! В межах даної вітки відбувається обговорення тільки даної доповіді.

Перегляд доповіді

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:40 pm

Re: Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 9:29 am

Свяженіна Марина. Вітаю всіх присутніх на конференції. Яна Володимирівна, я вважаю що Ви обрали дуже актуальну тему. Як Ви вважаєте чи можна це реалізувати в житті?

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39

Re: Матюшинець Я. Технологічне забезпечення розвивального середовища в умовах функціонування навчально-виховного комплексу «школа-дитячий садок»

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 9:32 am

Привіт, Яно!
Переглінула твою доповідь, яка мене зацікавила, оскільки я також працюю над магістерською роботою і вивчаю особливості роботи зі старшими дошкільниками. Скажи, будь ласка, чи спиралася ти у своїх досліжденнях на ідеї Дусавицького та його учнів?
Буду вдячна за відповідь.
Катерина Шолох

Мартиненко
ПовідомленьCOLON 56
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:41 pm

Повідомлення Мартиненко » Сер травня 11, 2016 9:38 am

Доброго дня!
Яно, скажіть будь-ласка як Ви гадаєте чи є можливим використання методу проектів з поєднанням Smart-технологій?
студентка Педагогічного інституту Закусило Валерія

Мартиненко
ПовідомленьCOLON 56

Повідомлення Мартиненко » Сер травня 11, 2016 9:38 am

Чи не вважаєте ви, що широке використання інтерактивних технологій, в т. ч. Smart зменшить інтерес дітей до інших видів навчально-виховної діяльності?

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 9:39 am

Привіт, Яно !
Я пишу свою магістерську роботу на тему Культурно -гігієнічні навички дітей молодшого віку із засобами театралізованої діяльності.
Чи є в тебе як організовувати театралізовану діяльність з дітками молодшого дошкільного віку.
Глибовець Галина
Студентка-магістранка Київського університету Бориса Грінченка

Мартиненко
ПовідомленьCOLON 56

Повідомлення Мартиненко » Сер травня 11, 2016 9:41 am

Добрий день, Яно!
Як ви вважаєте чи доцільно буде використовувати комп'ютер на постійній основі під час навчання дітей української мови (ігри, казки, фрагмент заняття)?
студентка Педагогічного інституту Миронова Тетяна

Мартиненко
ПовідомленьCOLON 56

Повідомлення Мартиненко » Сер травня 11, 2016 9:45 am

Доброго дня, шановна магістранко!
Дослідивши вашу роботу в мене винекло питання чи можна поєднати смарт технології щодо ознайомлення дітей з гумористичними творами?
студентка педагогічного інституту Уніченко Світлана

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гостей