Бенза С. Проблеми оновлення форм і методів роботи з дитячою книжкою у початковій школі

Відповісти
Oksana
ПовідомленьCOLON 529
З нами зCOLON Чет травня 05, 2016 1:39 pm

Бенза С. Проблеми оновлення форм і методів роботи з дитячою книжкою у початковій школі

Повідомлення Oksana » Вів травня 10, 2016 6:39 pm

Увага! В межах даної вітки відбувається обговорення тільки даної доповіді.

Перегляд доповіді

Іванюк
ПовідомленьCOLON 39
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:40 pm

Re: Бенза С. Проблеми оновлення форм і методів роботи з дитячою книжкою у початковій школі

Повідомлення Іванюк » Сер травня 11, 2016 9:49 am

Київський університет імені Бориса Грінченка, Педагогічний інститут, Голота Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології:
Хочу відмітити надзвичайну актуальність піднятої вами проблеми. Сучасні діти, на жаль, мало цікавляться книжками - їх більше приваблюють гаджети, комп'ютери. Звичайно, у дошкільному віці книги є дуже привабливими для дитини - їй подобається гортати сторінки, розглядати картинки. Читання книжок разом з батьками у дошкільному віці є надзвичайно важлим для дитини. Але потім, по мірі дорослішання, інтерес дитини до книжок зникає. Однак, дослідження зарубіжних науковців свідчать, що у найближчі роки електронні книжки не витіснять "справжні", друковані на папері. Відтак інтерес дітей до книги слід зберігати та підтримувати.У даній статті розкривається, як зробити для молодших школярів процес читання цікавим, прилучити їх до нього. Цьому, безперечно, сприятимуть запропоновані магістрантом різноманітні форми читання творів, створення ілюстрацій під враженням від прочитаного, використання інтерактивних методик "Кубування" та "Асоціативних кущів".
Вважаю, що розробки, запропоновані у статті, стануть у нагоді вчителям початкової школи. З повагою,

Будник
ПовідомленьCOLON 3
З нами зCOLON Вів травня 10, 2016 2:42 pm

Re: Бенза С. Проблеми оновлення форм і методів роботи з дитячою книжкою у початковій школі

Повідомлення Будник » Сер травня 11, 2016 11:06 am

Клим Ірина, студентка 3 курсу Педагогічного інстиитуту ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника". У статті порушена актуальна проблема сучасно молоді, зокрема інтерес дітей до книги. Адже сьгодні сучасні школярі більше уваги приділяють спілкуванню з комп'ютером, і мало зосереджують увагу на читанні художньої літератури. Рекомендації, запропоновані у статті є важливим матеріалом для оновлення форм і методів роботи вчителя у сучасній початковій школі.

Відповісти

Повернутись до

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 2 і 0 гостей